یک باب منزل مسکونی در درگز وقف ایتام شد

وقف,سازمان اوقاف

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه درگز گفت: یک باب منزل مسکونی به مساحت 272 مترمربع و به ارزش 540 میلیون ریال در این شهر وقف ایتام شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام محمد ساجدیان افزود: عفت اکبری واقف خیراندیش در راستای ادامه سنت نبوی و علوی، یک باب منزل مسکونی خود به مساحت 272 مترمربع و به ارزش 540 میلیون ریال را در این شهر وقف ایتام کرد.

زمین مزروعی به مساحت 200 متر مربع در فیروزکوه وقف ساخت خانه عالم شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه نیز از ثبت دو موقوفه جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: در یکی از این وقف‌ها، زمین مزروعی به مساحت 200 متر مربع، وقف ساخت خانه عالم شد.

حجت‌الاسلام عطاءالله اسفندیار گفت: ابراهیم پورنجف، واقف خیراندیش شش دانگ از یک قطعه زمین به مساحت 1000 متر مربع در روستای کبوتر دره به ارزش 200 میلیون ریال را با نیت ساخت مسجد وقف کرد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه فیروزکوه گفت: همچنین حسنعلی کریمی واقف نیک اندیش، شش دانگ از یک قطعه زمین مزروعی خود به مساحت 200 مترمربع در روستای کبوتردره را با نیت ساخت منزل روحانی و هزینه‌های مسجد وقف کرد.

وی ادامه داد: ارزش این موقوفه 40 میلیون ریال برآورد شده است.

زمینی به مساحت 1100 متر مربع در لاهیجان وقف کمک به مسجد فاطمیه شد

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لاهیجان نیز از ثبت وقفی جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: زمینی به مساحت 1100 متر مربع در لاهیجان وقف کمک به مسجد فاطمیه شد.

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده از ثبت وقفی جدید در شهرستان لاهیجان خبر داد و گفت: منصور تقوای معصومی واقف خیراندیش لاهیجانی، زمینی به مساحت 1100 مترمربع در روستای بن کلایه واقع در منطقه رودبنه لاهیجان را با نیت کمک به مسجد فاطمیه روستای بن کلایه وقف کرد.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لاهیجان همچنین برآورد ارزش این وقف را 60 میلیون ریال معادل شش میلیون تومان دانست.

ساختمانی 2 میلیارد ریالی در کنگان وقف احداث حسینیه حضرت زهرا (س) شد

یک دستگاه ساختمان به مساحت 230 مترمربع و ارزش ریالی دو میلیارد ریال در شهرستان کنگان وقف شد.

بر اساس این گزارش، یک دستگاه ساختمان به مساحت 230 مترمربع و ارزش ریالی دو میلیارد ریال در شهرستان کنگان توسط سکینه صفایی، واقف نیک اندیش با نیت احداث حسینیه حضرت زهرا( سلام الله علیها) ویژه خواهران وقف شد.

انتهای پیام

کد N261865