در جلسه علنی؛

وزیر نیرو از آخرین وضعیت آب و برق کشور به مجلس گزارش می دهد

مجلس

وزیر نیرو در جلسه علنی مجلس گزارشی از آخرین وضعیت آب و برق کشور ارائه داده و روسای کمیسیون های انرژی و کشاورزی نیز در این خصوص اظهارنظر می کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور 195 نفر از نمایندگان آغاز شد.

اولین دستور کار جلسه علنی امروز گزارش وزیر نیرو در مورد آخرین وضعیت آب و برق کشور و اظهارنظر روسای کمیسیون های انرژی، کشاورزی در این خصوص است.

علاوه بر این ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون حقوقی قضایی در مورد طرح دائمی شدن قانون اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور نیز در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نمایندگان مجلس امروز همچنین یک نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی را به عنوان ناظر در هیات امنای موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاع انتخاب می کنند.

بررسی گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تعاونی که مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته بود نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور را نیز بررسی می کنند.