رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) خبر داد:

دانشگاه امام حسین(ع) به صورت هیات امنایی اداره می‌شود

رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) اظهار کرد: از سال جاری این دانشگاه به وسیله هیات امنایی اداره می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر حسنی آهنگری در مراسمی که به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد با بیان این‌که رهبری همواره تاکید داشتند که دانشگاه‌ها به صورت هیات امنایی اداره شود اظهار کرد: این اتفاق در این دانشگاه افتاد و برنامه‌های دانشگاه امام حسین(ع) به وسیله هیات امنا تصویب شد و در این برنامه‌ها به پژوهش توجه بسیار زیادی شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: سند رویکرد تحویل دانشگاه امام حسین خدمت رهبری ارسال شده است و این سند در حال حاضر در حال تکمیل بوده و برای فراهم کردن سند نهایی این سند به نقد گذاشته می‌شود.

آهنگری همچنین با اشاره به این‌که اتاق فکر نخبگان دانشگاه امام حسین به زودی افتتاح می‌شود اظهار کرد: همچنین پژوهشگاه جدیدی در دانشگاه طبق تاکیدات رهبری برای استفاده از نیروهای بازنشسته تاسیس می‌شود که در این پژوهشگاه از نیروهای جوان و بازنشسته استفاده خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) همچنین اظهار کرد: سردار رحیم صفوی به عنوان استاد ممتاز امسال این دانشگاه برگزیده شده است.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به جایگاه شهید مطهری گفت: این شهید با روحیه جهادی خود براساس نیازهای جامعه عمل می‌کرد و هم چارچوب‌های حوزه و هم چارچوب‌های دانشگاه‌ها را به هم ریخت. وی به دنبال این نبود که ارتقای رتبه داشته باشد، بلکه هرجا حس می‌کرد جامعه و اسلام به بیان و قلم او نیاز دارد، وارد عرصه می‌شد.

انتهای پیام

کد N259571