نماینده کرمان:با استفاده از منابع انسانی جوان، تحریم‌ را به فرصت تبدیل می‌کنیم

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس نیروی جوان تحصیلکرده در کشور را بهترین فرصت برای تحول اقتصادی در کشور دانست و گفت: با استفاده از منابع انسانی جوان در کشور تحریم ها به فرصت تبدیل می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، "محمدرضا پورابراهیمی" در جمع مردم شهر جوپار با اشاره به اینکه ظرفیت های بزرگی که برای انجام فعالیت های اقتصادی در شهر جوپار وجود دارد، گفت: از موقعیت مذهبی و وجود آستان مقدس ابناء موسی بن جعفر (ع)، ظرفیت گردشگری و موقعیت جغرافیایی شهر جوپار کمتر استفاده شده است.

وی با بیان اینکه از این فرصت باید بهره‌وری بهتری شود، افزود: حرکت اقتصادی در کشور و استان نیازمند طراحی جدید اقتصادی است.

پورابراهیمی با بیان اینکه اکثر خانواده ها نگران وضعیت اشتغال فرزندان خود هستند،‌ خاطر نشان کرد: با استفاده از منابع انسانی جوان در کشور تحریم ها به فرصت تبدیل می شود.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه نیروی تحصیلکرده ما بهترین فرصت برای اقتصاد کشور هستند که باید از آنها استفاده بهینه شود، گفت: بعضی ها در زمینه اقتصاد کشور به شیپور ناامیدی می دمند که این خیانت به کشور و نظام مقدس اسلامی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ما همانند دوران جنگ تحمیلی با توکل به خدا و رهنمودهای ولی فقیه پیروز جنگ اقتصادی می شوند، یادآور شد: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات اجازه ندادند حتی یک وجب از میهن اسلامی به دست دشمن متجاوز برسد.

وی تصریح کرد: نتیجه آن جنگ کشور را به قدرت نظامی در دنیا تبدیل کرد و اکنون نیز با اراده قوی مردم نتیجه جنگ اقتصادی، توانمندی کشور در حوزه اقتصاد می شود.

انتهای پیام

کد N259308