انصاری: عده‌ای کیسه‌های بزرگی به بهانه‌ دور زدن تحریم‌ها پر کرده‌اند

مجید انصاری,تحریم اقتصادی

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت به جد به مبارزه با فساد آمده است، عده‌ای کیسه‌های بزرگی پر کرده‌اند و به بهانه‌های دور زدن تحریم‌ها مردم را دور زدند و دولت جلوی اینها را گرفته است.

حجت‌الاسلام مجید انصاری در همایش شوراهای اسلامی شهرستان زرند با بیان اینکه دولت در عرصه جهانی قویترین اقدامات عرصه دیپلماسی را برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه به کار گرفت و بر اساس عزت، حکمت و مصلحت شجاعانه وارد میدان شد، گفت:رقبای ما نمی‌خواستند ایران اسلامی توسعه پیدا کند و به همین دلیل سنگ‌اندازی می‌کنند.

وی تصریح کرد: برخی اقلیت در خیال کودکانه موارد کذبی را مطرح می‌کنند، اما بر خلاف اینها دارایی‌های کشور بر اساس نظر قطعنامه آزاد شده و به کشور عودت داده می‌شود.
انصاری گفت: با همه این مسائل دولت جلوی رشد تورم را گرفت و از 44 درصد به 33 درصد کاهش پیدا کرده که این نتیجه قانون‌گرایی دولت به ویژه شخص رئیس جمهور است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: دولت به جد به مبارزه با فساد آمده است، عده‌ای کیسه‌های بزرگی پر کرده‌اند و به بهانه‌های دور زدن تحریم‌ها مردم را دور زدند و دولت جلوی اینها را گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: ولی فقیه مورد حمایت قاطع ملت ایران است، تمام اصلاح طلبان و اصولگرایان حامی نظام و ولایت فقیه هستند، بنابراین باید هم تشریک مساعی کنیم و در راستای پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش تلاش کنیم.
/212 27

 

کد N258892