۰
در دیدار با وزیر بهداشت

آیت‌الله موسوی اردبیلی: اقدامات در حوزه درمان ارزشمند و ستودنی است

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

‌آیت‌الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع تقلید شیعیان گفت: اقدامات در حوزه درمان و بهداشت مردم واقعا ارزشمند و ستودنی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار با سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وی، توجه به سلامت جامعه را مورد تاکید قرار داد و افزود: خدمت به مردم و یاری رساندن به آنها کار ارزشمند و بزرگی است که در نزد خدای متعال پسندیده و دارای ثواب فراوانی می باشد.

آیت الله موسوی اردبیلی با قدردانی از تلاش های وزیر بهداشت عنوان کرد: تلاش های شما واقعا قابل تقدیر بوده و سوابق خوب شما نشان دهنده خدمات خوبی به مردم می باشد و بدانید که این خدمت، توفیق الهی و عنایت خداوند است که در این زمینه امیدواریم با توجه به حساسیتی که این مسئولیت دارد با تلاش و پشتکار در کارتان موفق باشید.

وی تصریح کرد: حوزه بهداشت دارای اهمیت فراوانی است و دولت نیز باید اهتمام خاصی به این بخش داشته باشد اگر چه رئیس جمهوری مساله سلامت را در اولویت قرار داده است و توجه خوبی به آن دارد.

آیت الله موسوی اردبیلی تامین دارو را یکی از نیازهای مهم در حوزه سلامت برشمرد و گفت: از دولت انتظار داریم در زمینه تامین دارو به خصوص برای بیماران صعب العلاج تلاش نماید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.