نحوه فعالیت تحکیم وحدت از دیدگاه معاون وزیر علوم

سیاسی

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم تاکید کرد: آن چیزی که برای ما در تعامل با تشکل‌ها مهم است، قانون و ضوابط موجود است.

دکتر سید ضیاء هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه در حال حاضر ما اتحادیه‌ای به نام تحکیم وحدت داریم که هم‌ اکنون نیز فعال است، گفت: چیزی که برای ما مهم است این است که تحکیم وحدت در چارچوب قانون رفتار کند.

وی با بیان اینکه به نمایندگان اتحادیه تحکیم وحدت نیز گفتیم که برخی نکات را باید اصلاح کنند، اظهار کرد: آن‌ها نیز پذیرفتند و استقبال کردند که در چارچوب قوانین و ضوابط موجود حرکت کنند تا بتوانند به حرکت خود ادامه دهند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم افزود: اگر تحکیم وحدت یا هر تشکل دیگری نتواند از ضوابط و شرایط قانونی برخوردار باشد، طبیعتا باید گفت‌وگوهایی صورت گیرد تا این اشکال رفع شود.

هاشمی با بیان اینکه پیشنهاد ما این بود که تحکیم وحدت به سمت جلب مشارکت انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌ها برود، گفت: ما این موضوع را پیشنهاد کردیم تا تحکیم بتواند از شرایط قانونی لازم برخوردار باشد، چراکه چیزی که برای ما در تعامل با تشکل‌ها مهم است، قانون و ضوابط موجود است که مهم‌ترین آن در این حوزه آیین‌نامه فعالیت تشکل‌های دانشجویی است که بر اساس همین آیین‌نامه نیز ما تعامل خود را با تحکیم وحدت خواهیم داشت.

انتهای پیام

کد N258187