پیام سیدمحمد خاتمی به ششمین مجمع عمومی سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار

سیاسی

رییس دولت اصلاحات برای ششمین مجمع عمومی سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار پیامی صادر کرد.

رییس دولت اصلاحات برای ششمین مجمع عمومی سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن کامل پیام سیدمحمد خاتمی رییس دولت اصلاحات، به شرح زیر است؛

«حضور در عرصه زندگی اجتماعی حق یکایک شهروندانی است که در ایران در پناه نظام جمهوری اسلامی می‌زیند و مسئولان محترم نیز موظف, به فراهم آوردن زمینه‌های امن و آزاد این حضور و بارور کردن زندگی اجتماعی، توام با عزت و برخورداری برای همه افراد جامعه‌اند و حضور جوانان فرهیخته در عرصه، مبارک‌تر و موجب نشاط و پویایی همه جانبه است.

جای خوشبختی است که سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار که متشکل از جوانان با فرهنگ و مسولیت شناخته است، با درک این مسئولیت سعی کرده و می‌کنند که به وظیفه دینی، ملی و مدنی خود عمل کند.

گرچه طی سالیان گذشته فضای فعالیت آزاد و امنیت سیاسی «دست کم برای بخش‌های مهمی از جامعه» تنگ بوده است و هنوز هم آنچنان که باید و شاید از تنگنا رهایی نیافته ولی خوشبختیم که طی ماه‌های گذشته نشانه‌های امید بخشی را در زمینه گشایش عرصه به روی فعالیت‌های مدنی شاهدیم.

امیدواریم که دولت تدبیر و امید علیرغم مشکلات قابل درکی که دارد، بتواند در سامان بخشی به اقتصاد، سیاست و فرهنگ کشور در جهت آرمان‌های و الای انقلاب و خواست مردم و مصلحت ملی توفیق‌هایی به دست آورد همانگونه که گام‌های موفقی را در این زمینه برداشته است.

برای سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار موفقیت روز افزون از خداوند طلب می‌کنم.»

کد N258177