وزیرانی که هفته آینده مهمان مجلسی‌ها خواهند بود/ سهم ظریف این بار ۴ سوال

فارس نوشت:

وزرای امور خارجه، راه و شهرسازی، نیرو و کار و رفاه اجتماعی هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان و ارائه گزارش در صحن علنی مجلس حاضر می‌شوند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پس از یک هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، جلسه علنی دارند.

بررسی چهار فقره سؤال عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و همچنین رسیدگی به پرسش‌های حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و حسن کامران نماینده اصفهان از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در دستور کار نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان قرار دارد.

سؤال مشترک محمدحسن آصفری نماینده اراک،سیدسعید حیدری‌طیب نماینده کرمانشاه و فتح‌الله حسینی نماینده قصرشیرین از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته بعد در صحن خانه ملت بررسی می‌شود.

ارائه گزارش حمید چیت‌چیان وزیر نیرو در زمینه «آخرین وضعیت آب و برق کشور» و اظهارنظر رؤسای کمیسیون‌های انرژی و کشاورزی در دستورکار جلسه علنی یکشنبه آتی مجلس قرار دارد.

یک نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عنوان ناظر در هیأت امنای مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در راستای اجرای تبصره ماده ۷ اساسنامه مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی هفته آینده در صحن علنی انتخاب می‌شود.

۲ نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز به عنوان ناظر در هیأت عالی نظارت موضوع قانون نظام صنفی کشور در راستای اجرای ماده ۵۳ قانون نظام صنفی کشور و یک نفر از نمایندگان مجلس به عنوان ناظر در هیأت نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در راستای اجرای بند ۵ ماده یک قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان انتخاب می‌شوند.

 

23503

کد N256942