نماینده گچساران و باشت :

شتاب بخشی به طرح‌های در حال اجرای مناطق روستایی از مهاجرت به شهر جلوگیری می‌کند

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: شتاب بخشی به طرح ها و پروژه های در حال اجرای مناطق روستایی راهکاری برای پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلامرضا تاجگردون در مراسم کلنگ زنی طرح ساماندهی روستای دیل افزود: بارها شاهد طغیان رودخانه دیل در فصل زمستان بودیم که باغث آبگرفتگی منازل مسکونی مردم این روستا شده است.

وی اظهارکرد: یک میلیارد تومان اعتبار برای زیباسازی ساحل رودخانه دیل شهرستان گچساران اختصاص یافت.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اعتبار برای اجرای فضای سبز در ساحل رودخانه دیل در نظر گرفته شده است.

تاجگردون بیان کرد: به کارگیری نیروهای کارگر بومی هر منطقه برای اجرای طرحهای عمرانی بر شتاب بخشی در اجرای طرح ساماندهی رودخانه دیل ضروری است.

وی تصریح کرد: شتاب بخشی به طرح های در حال اجرای مناطق روستایی راهکاری برای پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و نهایت گامی بلند به سوی تحقق افزایش تولید و اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بارها شاهد طغیان رودخانه دیل به ویژه درفصل زمستان بودیم که باغث آبگرفتگی منازل مسکونی مردم این روستا شده است و مسئولان باید برای زیرساخت های اولیه زندگی در روستاها تلاش بیشتری کنند.

به گزارش ایسنا، روستای 2000 نفری دیل در 25 کیلومتری شهرستان گچساران قرار دارد.

انتهای پیام

کد N256293

وبگردی