مسئول سازمان بسیج سازندگی: ارتباط با خدا و شهادت‌طلبی از ویژگی‌های جهادگران است

مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به جایگاه مادران جهادگر تصریح کرد: حضور مردانه فرزندان انقلابی در عرصه محرومیت‌زدایی،‌ سازندگی و دفاع ارزش‌های انقلاب محصول دامان پاک مادرانی است که آن‌ها را تربیت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار ابراهیم عزیزی، مسئول سازمان بسیج سازندگی در دومین همایش مادران جهادگر با بیان این‌که امروز به طور قطع در دنیا پذیرفته شده است که هر نظام سیاسی و اجتماعی برای زندگی و اداره امور خود یک سبک زندگی را انتخاب می‌کند، اظهار کرد: امروز جهادگران ما با درس گرفتن از الگوهای عملی و اعتقادی خود و همچنین با بهره‌گیری از اراده شهدا و تجربه‌های جهادی که جامعه در دوران دفاع مقدس آموخته است شیوه‌ای را برای خود در نظر گرفته‌اند که سبک زندگی جهادی نامیده می‌شود.

وی با بیان این‌که عرضه کردن سبک جدید اعتقادی و انقلابی از سوی جهادگرانمان به همه جهانیان نشان دهنده نوعی الگو بودن است، تصریح کرد: امروز ما مدعی هستیم که جهادگران و همچنین مادران جهادگر در عرصه سازندگی جلوه‌ ویژه‌ای از زندگی و مدیریت جهادی را به جامعه معرفی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی در ادامه به بیان ویژگی‌های جهادگردان پرداخت و گفت: نخستین ویژگی که جهادگران و فرزندان مادران جهادگر دارند ارتباط با خدا است. فرزندان جهادگر ما هم در دوران دفاع مقدس و هم در دورانی که پا در عرصه سازندگی گذاشتند، همواره تلاش‌شان بر این بوده است که ارتباط خود با خداوند را حفظ کنند. آن‌ها در همه ایام سعی کرده‌اند که اعمال اعتقادی را در همه امور خود حاکم کنند.

عزیزی زندگی شهادت‌طلبانه را یکی دیگر از ویژگی جهادگران دانست و گفت: جهادگران مهم‌ترین ویژگی که به همراه خود دارند زندگی شهادت‌طلبانه است. زندگی‌ای که در آن همواره برای دفاع از باورها، اعتقادات، اصول،‌ارزش ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی خود آمادگی دارند که تا مرز فداکاری جان بدهند.

وی با تاکید بر این‌که حضور این فرزندان در عرصه‌ محرومیت‌زدایی، سازندگی و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی محصول دامان پاک مادرانی است که آن‌ها را تربیت کرده‌اند، اظهار کرد: امروز نظام ما توانسته است به واسطه دلسوزی همه دلسوزان از جمله مادران به قله‌های خدامحوری و پایداری دست پیدا کند.

انتهای پیام

کد N255708