از چهره‌های برتر تبلیغ تهران تجلیل شد

خاموشی: دشمنان به اختلاف شیعه با شیعه فکر می‌کنند

سازمان تبليغات

سومین همایش تجلیل از چهره‌های برتر تبلیغ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

سومین همایش تجلیل از چهره‌های برتر تبلیغ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سومین همایش تجلیل از چهره‎‌های برتر تبلیغ که با حضور سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجج اسلام حسین روحانی‌نژاد، معاون امور فرهنگی و تبلیغ و نصیر نیک‌نژاد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد از ۸ چهره شاخص تبلیغ استان تهران و ۱۷ مبلغ منتخب از ادارات تابعه تبلیغات اسلامی تهران، قدردانی شد.

خاموشی در این همایش به تلاش و راهبرد جدید دشمن در ایجاد اختلاف و تفرقه قومی بین مسلمانان به‌ویژه در بین شیعیان اشاره کرد و افزود: دشمنان از اختلاف شیعه و سنی گذشته و به اختلاف شیعه با شیعه فکر می‌کنند. نگاه و سلوک امام خمینی (ره) در این زمینه برای همه ما درس است و حضرت آقا نیز ادامه دهنده همان راه هستند بنابراین ما نیز وظیفه داریم به همین سمت حرکت کنیم.

وی ادامه داد: ما اسلام جهت‌دار می‌خواهیم که مسائل امروز را بتواند راهبری کند و در مدل بشر امروز سبک زندگی ارائه دهد. این همان نکته‌ای است که مبلغین باید به آن توجه کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع مبلغین حاضر در همایش به ارائه توضیحاتی پیرامون تولیدات سینمایی، لوازم التحریر، اسباب بازی، ساخت انیمیشن و حضور فعال در فضای مجازی توسط سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و خاطرنشان کرد: کسی گمان نکند که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی دست بالا هستند، خیر، اسلام برتر است، ما همیشه حرفی برای گفتن داریم و قدرتمند هستیم، در سراسر جهان شنونده داریم، بنابراین در قبال حرکات فنی، زیرساختی و علمی ایران، دشمن همواره در هراس بوده و به کار بردن واژه لشکر سایبری ایران، نشانگر اوج هراس آنان از اسلام و ایران اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: تمام دیواره رسانه غرب یک دیوار شیشه‌ای بزرگ است که سنگ خور خوبی دارد و در مسیر تهاجمی که در قبال ما انجام می‌دهند، دست ما برای رویارویی کاملا باز است.

خاموشی در ادامه تاکید کرد: مرزهایی که ایران در سراسر جهان درنوردیده حاکی از پیشرفت شگرف ایران است، اما چون در حال جنگ نرم هستیم، هم تهاجمی و هم تدافعی عمل می‌کنیم و همین انگیزه و ایمان قابل اعتنا برای جمهوری اسلامی است.

در این همایش محسن قرائتی، دین‌پرور و میرلوحی نیز در سخنان خود به موضوعاتی همچون اثرگذاری مبلغین، راه‌های جذب جوانان به جلسات مذهبی، آفات و آسیب‌های یک منبر، وظایف اصلی مبلغین و شیوه‌های صحیح تبلیغ پرداختند و رهنمودهایی را ارائه کردند.

در ابتدای همایش نیز حجت‌الاسلام نیک‌نژاد ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان ضمن تاکید بر نهادینه کردن و استمرار منبر و سخنرانی‌ها، خواستار ارتقای معلومات و شناخت محیط پیرامونی و موقعیت شناسی از سوی مبلغین شد و افزود: کاهش آسیب‌های اجتماعی، در گرو تاثیرگذاری و جذابیت سخنان خطباست.

در این مراسم که جمعی از مبلغین استان تهران حضور داشتند، از حجج اسلام سید جمال‌الدین دین‌پرور، رئیس بنیاد نهج البلاغه، محسن قرائتی، علی اکبر صادقی رشاد، سید مصطفی میرلوحی، علی ثمری، حاتم پوری، حاج علی اکبری و گواهی با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

بر اساس این گزارش همایش تجلیل از چهره‌های برتر تبلیغ استان تهران ۹ اردیبهشت ۹۳ در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی تهران برگزار شد.

انتهای پیام

کد N255684