با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر انجام شد

دیدار و گفت‌وگوی دریادار سیاری و سردار جلالی

امير دريادار حبيب‌الله سياري,فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران,سازمان پدافند غيرعامل,نيروي دريايي ارتش

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور دیدار کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این دیدار که در محل سازمان پدافند غیرعامل انجام گرفت، دو طرف بر تعامل نقاط مشترک تاکید کردند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش، آمادگی این نیرو را با توجه به ارتباط موضوعی جهت همکاری با کارگروه‏‌ها و پیگیری مباحث آموزشی، فرهنگ‏‌سازی پدافند غیرعامل، انجام اقدامات لازم و پیشگیرانه بویژه در بنادر جنوبی و استراتژیک کشور اعلام کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز با اشاره به ظرفیت‌های نیروی دریایی در سواحل مرزی اظهار کرد: پدافند غیرعامل از مهمترین زمینه‌های افزایش سطح آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدیدهای احتمالی است.

سردار جلالی با توجه به لزوم فرهنگ‌سازی در این زمینه تاکید کرد: پدافند غیرعامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و این فرهنگ‌سازی در کشور ضروری است.

وی ادامه داد: توجه به زیرساخت‌ها با توجه به اهداف سازمان، گامی مثبت و تأثیرگذار در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در زمینه سامانه دفاعی کشور است.

در پایان این دیدار مقرر شد هماهنگی لازم در راستای سیاست‌ها و راهبردهای آتی و پیشبرد اهداف و برنامه‌های مشترک بین سازمان پدافند غیرعامل و نیروی دریایی انجام پذیرد.

انتهای پیام

کد N255595