حمایت تولیدکننده ایرانیوم از منافقین

موسسه اسرائیلی‌آمریکایی کلاریون که مروج ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی در آمریکا است و تولید فیلم‌هایی از قبیل "ایرانیوم" و "وسواس" را در پرونده خود دارد گروهک تروریستی منافقین را در لیست «سازمان‌های مسلمان مترقی» خود قرار داده است.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) مایکل روبین نویسنده آمریکایی با حیرت‌انگیز خواندن این موضوع گفت: مجاهدین خلق شاید خیلی چیزها باشد؛ ولی نه مترقی است و نه به‌دور از خشونت.

وی در مقاله‌ای که در مجله آمریکایی کامنتری منتشر شد افزود: نهضت‌های مترقی به زنان دستور نمی‌دهند که با چه کسی ازدواج و از چه کسی طلاق بگیرند.

بنابر گزارش هابیلیان، روبین با اشاره به همکاری منافقین با صدام حسین خاطرنشان کرد: این گروه به خود اجازه داد که مثل یک سازمان مزدور علیه کردها و شیعیان عراق از آن استفاده شود.

وی افزود: پیشینه فعالیت‌های این گروه، صداقت‌نداشتن در نوشته‌هایشان، سابقه حمله به آمریکایی‌ها و تطابق‌نداشتن شعارها با فعالیت‌هایشان نشان‌ می‌دهد که پذیرفتن مجاهدین خلق به‌عنوان یک سازمان میانه‌رو حاصل تحلیل سطحی‌نگری است.

این نخستین باری نیست که باند های صهیونیستی حمایت خود را از گروهک تروریستی منافقین اعلام می کنند. منافقین نیز که زمانی ادعای مبارزه با امپریالیسم و غرب را داشتند سالهاست با سقوط در دامان غرب و آمریکا تلاش دارند تا خود را همچنان به عنوان یک گروه فعال نشان دهند.

انتهای پیام

کد N255316