رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

رییس جمهوری اخبار خوشحال کننده ای در مورد کاهش تورم و حمایت از تولید بیان کرد

گفتگوی تلویزیونی رییس جمهور

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گفت و گوی زنده شب گذشته رییس جمهوری گفت: دکتر روحانی شب گذشته اخبار خوشحال کننده ای در مورد کاهش تورم و حمایت از تولید به مردم داد.

«عبدالرضا عزیزی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، گفت و گوی زنده شب گذشته تلویزیونی رییس جمهوری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: رییس جمهوری در مورد مسائل بین المللی و داخلی، بهداشت، کاهش تورم، حمایت از تولید و تعامل میان قوا حرف های مثبت و خوبی زدند که امیدواریم اجرایی شود.

وی در مورد این که رییس جمهوری به عدم تخریب دولت تاکید داشت گفت: تخریب و دروغ گفتن علیه دولت خلاف اخلاق اسلامی است و ما حتی در کشورهای غربی می بینیم که رقبای سیاسی همدیگر را تخریب نمی کنند و تنها به نقد یکدیگر می پردازند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی تخریب را امری نادرست دانست و خاطرنشان کرد: گروه ها و افراد باید از تخریب دولت پرهیز کنند و به نقد سازنده دولت بپردازند.

عزیزی در ادامه در مورد تعامل مثبت دولت یازدهم با دیگر کشورها گفت: ما امروز شاهدیم که کشورهای مختلف خواهان تعامل هر چه بیشتر با ایران هستند و می خواهند ارتباط بیشتری با جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

وی این موضوع را به دلیل امیدی دانست که از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در میان کشورهای دنیا پدید آمده است.

حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری شب گذشته در سومین گفت و گوی زنده تلویزیونی خود با مردم به تشریح عملکرد دولت در مورد مسائل داخلی و بین المللی پرداخت.

سیام(3)**9121**9132 ** 1418
کد N254476