بیست و هشتمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای کشور در اردبیل برگزار می شود

نمایشگاه

تهران-ایرنا- بیست و هشتمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور از شنبه 13 تا چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه اردبیل برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان انرژی اتمی ایران، در هشتمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور، بخشی از آخرین دستاوردهای صنعت هسته ای کشوردر معرض دید اساتید، دانشگاهیان و دانشجویان قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش بازدید کنندگان در این نمایشگاه با تلاش های متخصصان و پژوهشگران سازمان انرژی اتمی ایران در حوزه های تخصصی صنعت هسته ای از جمله چرخه سوخت هسته ای از معدن تا نیروگاه، تجهیزات و قطعات مهندسی صنعت، نیروگاه های اتمی برق و تحقیقاتی، کاربردهای انرژی هسته ای در کشاورزی، صنعت و تولیدرادیو داروها و دیگر بخش های شرکت کننده آشنا می شوند.

در حاشیه این نمایشگاه کارگاههای علمی - آموزشی و نشست های علمی با حضور اساتید سازمان انرژی اتمی برگزار می شود. همچنین در پایان کارگاه گواهی شرکت در دوره برای شرکت کنندگان صادر می شود.

یادآور می شود؛ بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور اسفند ماه گذشته در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.

سیام(1)**2021** 1418
کد N254407