عضو کمیسیون صنایع مجلس: رونق تولید و اقتصاد کشور به دست کارگران محقق می شود

نماینده مجلس,کارگر

ارومیه - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید داخلی و درمان اقتصاد کشور به دست کارگران پرتلاش محقق می شود.

ˈنادر قاضی پورˈروز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: کارگران از ارکان اصلی توسعه اقتصادی جامعه هستند و می توانند تحولی بزرگ در اقتصاد و تولید کشور به وجود آورند.

وی اظهار کرد: با توجه به تحریم های مختلف دشمنان و تلاش آنان برای نابودی اقتصاد کشور، قشری که می تواند اقتصاد را احیا کند و موجب پویایی و تحرک آن شود، کارگران هستند.

این نماینده مجلس ادامه داد: کارگران ایرانی با تکیه بر عنصر خود اتکایی و خود باوری در عرصه های مختلف نظیر صنعت و سایر حوزه ها می توانند زمینه افزایش کیفیت تولیدات داخلی را فراهم و این فرصت را مهیا کنند که محصولات ایرانی قدرت حضور در بازارهای جهانی را داشته باشند.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: کارگران نه تنها امروز بلکه در هشت سال دفاع مقدس با تمام توان دست به نوآوری و ابتکار زده و چه بسا در حوزه های مختلف فکر پویای کارگر ایرانی توانسته عامل پیشرفت کشور و ناامیدی دشمنان باشد.

وی افزود: حمایت از جامعه کارگری و رفع مشکلات آنان باید در اولویت برنامه های مسوولان کشور قرار گیرد تا این قشر بدون دغدغه و نگرانی به تولید بیردازند و به تقویت زیرساخت های اقتصاد کشور ادامه دهند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: کارگران بدون شک در قطع وابستگی اقتصاد کشور به بیگانگان و نفت می توانند نقش ارزنده ای ایفا کنند.

قاضی پور ادامه داد: کارگران تاکنون در عرصه سازندگی گام های موثری برداشته اند چنانکه آثار تلاش های آنها در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات را می توان به روشنی مشاهده کرد.

این نماینده مجلس هفته کارگر را فرصتی مناسب برای پاسداشت مقام انسان هایی دانست که با تحمل سختی ها و با تکیه بر خوداتکایی ترقی و پیشرفت کشور را رقم می زنند.

وی افزود: برای رفع مشکلات جامعه کارگری و کاستن از دغدغه های آنان باید قدم های جدی برداشته شود.

8135/581/ 1495
کد N254303