۰

رییس جمهور /16/:همه باید به قانون اساسی احترام بگذاریم

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس جمهور در ادامه گفت‌وگوی ویژه خبری با بیان این‌که مردم ما بدانند برخی موارد یک روزه حل نخواهد شد، گفت: یکسری موضوعات است که به سیاست داخلی، وحدت و انسجام و جناح‌های درون کشور مربوط می‌شود که زمان می‌برند.

رییس جمهور با تاکید بر این‌که همه باید به هم کمک کنیم، تاکید کرد: باید شرایط را آماده‌تر کنیم، بنابراین عجله بعضی‌ها کار ما را سخت می‌کند.

روحانی با بیان این‌که گفته می‌شود، رییس جمهور بعضی از صحبت‌هایش را فراموش کرده است، گفت: من هیچ چیز یادم نرفته است و به شکر خدا حافظه‌ام خوب بوده و هنوز خوب است و به خوبی می‌دانم که چه قولی داده‌ام و چه باید بکنم.

وی با بیان این‌که در کشور همه قوا باید دست به دست هم بدهیم و به قانون اساسی احترام بگذاریم، خاطرنشان کرد: همه باید یادمان باشد که زیر پرچم رهبری انقلاب هستیم و همه باید به ولایت فقیه احترام بگذاریم و همه باید احترام بزرگان را مدنظر قرار دهیم.

رییس جمهور با بیان این‌که شکستن بزرگ‌ها هنر نیست، تصریح کرد: این کار نه با مروت و نه با فرهنگ ایرانی و اسلامی سازگار نیست.

روحانی با بیان این‌که بیان اختلاف نظرها و تضارب آرا اشکالی ندارد، گفت: باید احترام یکدیگر را نگه داریم و به اخلاق پایبند باشیم.

رییس جمهور با بیان این‌که ملت ما زنده، رشید و بزرگ است، تصریح کرد: من به ملت بزرگ و عزیزمان اطمینان می‌دهم، دولت در مسیری که انتخاب کرده است و قول داده است، در این مسیر مستحکم قدم‌ها را بر می‌دارد.

رییس جمهور تاکید کرد: من هم به اقتصاد و هم به رونق اقتصادی که امسال سال رونق اقتصادی است و هم به ادامه مهار تورم و اشتغال خوشبین هستم و در سیاست خارجی نیز بدبین نیستم و تعامل ما با دنیا ادامه پیدا خواهد و در مساله هسته‌ای نیز قدم به قدم موضوع را حل خواهیم کرد.

ادامه دارد...

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.