جشن و پایکوبی سوری‌ها برای نامزدی اسد در انتخابات ریاست جمهوری

سوريه

جمع زیادی از مردم سوریه با برپایی جشنی به مناسبت نامزدی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور حمایت خود را از ارتش و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، صدها تن از مردم سوریه با تظاهرات در شهر ساحلی طرطوس و حمل پرچم‌های این کشور و تصاویر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه نامزدی وی را در انتخابات ریاست جمهوری آتی جشن گرفتند.

در دمشق نیز جمع کثیری از شهروندان سوری با برگزاری تظاهرات و حمل پرچم‌های سوریه حمایت خود را از نیروهای مسلح و ارتش و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات ضمن تاکید بر حاکمیت و استقلال سوریه، مخالفت خود را با مداخله بیگانگان در امور داخلی سوریه اعلام کردند.

از سوی دیگر سعد النایف، وزیر بهداشت سوریه ضمن شرکت در این تظاهرات اعلام کرد که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه بیانگر توانایی سوری‌ها برای پایداری و مخالفت با تروریسم است.

در میدان "الحجاز" دمشق نیز نیز تظاهرات مشابهی با حضور جمعی از سوری‌ها در حمایت از ارتش و نیروهای مسلح برگزار شد.

علاوه بر این جمع زیادی از کارگران سوری با برپایی تجمع در مقابل ساختمان وزارت برق حمایت خود را از ارتش سوریه در مقابله با گروه‌های تروریستی و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه اعلام کردند.

اهالی منطقه "الشاغور" در دمشق نیز با برگزاری تظاهرات تاکید کردند که مردم سوریه تنها کسانی هستند که رئیس جمهوری آتی خود را انتخاب می‌کنند و مشارکت گسترده در انتخابات وظیفه‌ای ملی بر دوش تمامی سوری‌ها است.

همچنین تظاهرات مشابهی در مناطق دیگر سوریه در حمایت از ارتش و برگزاری انتخابات برگزار شد.

انتهای پیام

کد N252506