۰

جلالی: شوراها نمونه متعالی از مردم‌سالاری دینی در جامعه ایران اسلامی است

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

کاظم جلالی در پیامی ضمن تبریک روز شوراها، شوراهای اسلامی شهر و روستا را نمونه متعالی از مردم‌سالاری دینی در جامعه ایران اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل پیام جلالی، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، به این شرح است:

9 اردیبهشت ماه در تقویم ملی ایران اسلامی بیانگر رشد و بلوغ حضور مردم در عرصه نقش‌آفرینی ایران اسلامی به حساب می‌آید چراکه عضویت در نهاد توانمند و تاثیرگذار شوراهای اسلامی شهروروستا که نمونه متعالی از مردم‌سالاری دینی در جامعه ایران اسلامی است، فرصتی طلایی برای مسئولان خدمتگزار به مردم شایسته خدمت فراهم آورده است چراکه اقدامات موثر و عملی شوراها در مناطق مختلف زمینه رضایتمندی مردم از خدمت رسانی را به نمایش گذاشته و اعتماد عمومی را افزایش خواهد داد.

بی‌شک امروز شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد تبلور حضور اجتماعی مردم در پیشبرد برنامه‌های توسعه‌گرایانه و ارتقا روحیه همکاری عمومی و استفاده از خرد جمعی و توان و انرژی پرشور جوانان هستند و بسترهای پنهان و آشکار موجود در شوراها یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های پیشبرد اقتصاد مقاومتی است.

اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در راه توسعه و آبادانی منطقه خود تنها باید هدف مقدس خدمت به مردم را در سرلوحه کاری خویش قرار دهند تا با عزمی ملی و مدیریتی جهادی دست دردست دیگر مسئولان کشور شاهد شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد و فرهنگ این مرزوبوم باشیم.

اینجانب ضمن تبریک روز شوراها به اعضای محترم شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان‌های شاهرود و میامی توفیق روزافزون خدمتگزاران راستین مردم منطقه در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) را از خدواند منان خواستارم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.