حداد عادل: حرمت رییس جمهوری باید مراعات شود

سی دی من روحانی هستم

تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ حرمت رییس قوه مجریه، گفت: حرمت رییس جمهور در جمهوری اسلامی امری است که همه باید آن را مراعات کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا غلامعلی حداد عادل در حاشیه مراسم ترحیم والده حسین طلا در جمع خبرنگاران درباره انتشار سی دی (لوح فشرده) با عنوان ˈمن روحانی هستمˈ گفت: من هنوز این سی دی را ندیده ام و در این باره اظهار نظر نمی کنم اما همه باید حرمت رییس قوه مجریه را مراعات کنند.

وی در ادامه درباره حضورش برای انتخابات هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نیز گفت: هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.

این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره برگزاری جلساتش با علی لاریجانی رییس مجلس نیز گفت: شاید هرچند هفته یکبار با یکدیگر گفت و گو داشته باشیم و این صحبت ها پیرامون مسایل مشترک در مجلس و مشورت درباره کل نظام است.

حداد عادل در پاسخ به پرسشی درباره تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس اظهار داشت: اگر عده ای از نمایندگان بخواهند این کار را انجام دهند کسی نمی تواند جلوگیری کند؛ البته من با هرگونه تفرقه و تکثری به کل انقلاب موافق نیستم.

وی اضافه کرد: درباره این فراکسیون اگر عده ای تصمیم بگیرند خودشان می دانند و ما دخالتی نخواهیم کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درخصوص جلسات وحدت که میان اصولگرایان در حال برگزاری است نیز گفت: وحدت چیز خوبی است و همه تلاش می کنیم که حاصل شود.

حداد عادل درباره خبرهایی مبنی بر برگزاری جلسات آیت الله یزدی، آیت الله مهدوی کنی و آیت الله جنتی نیز گفت: بهتر است از خود این بزرگواران بپرسید.

مراسم ترحیم والده حسین طلا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، مسوولان و مردم در مسجد امام حسن مجتبی برگزار شد.

سیام(3)7261**9103**ن.س**1449
کد N251154