نیکزاد در جمع خبرنگاران:

احتمالا تعدادی از وزرای دولت قبل برای انتخابات كاندیدا می‌شوند

سیاست داخلی

وزیر راه و مسکن و شهرسازی دولت دهم با اشاره به برگزاری جلسات وزرای دولت دهم با احمدی‌نژاد ابراز کرد: گاهی دوستان دور هم جمع می‌شوند که آخرین بار نیز پیش از سال جدید جلسه‌ای برگزار کردیم.

وزیر راه و مسکن و شهرسازی دولت دهم تصریح کرد: احتمالاً تعدادی از وزرای دولت قبل در انتخابات حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی نیکزاد در حاشیه مراسم ختم والده حسین طلا نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا وزرای دولت دهم در انتخابات آتی مجلس شرکت می‌کنند، گفت: اینکه بگوئیم قرار است به شکل سازماندهی شده وزرا  برای نمایندگی کاندیدا شوند، چنین چیزی نیست امّا احتمالاً تعدادی از وزرای دولت قبل در انتخابات حضور پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: هنوز شخصاً تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات مجلس دهم نگرفته‌ام.

وزیر راه و مسکن و شهرسازی دولت دهم با اشاره به برگزاری جلسات وزرای دولت دهم با احمدی‌نژاد ابراز کرد: گاهی دوستان دور هم جمع می‌شوند که آخرین بار نیز پیش از سال جدید جلسه‌ای برگزار کردیم.

نیکزاد در پاسخ به این سؤال که آیا وزیر مسکن دولت یازدهم برای مواردی مثل مسکن مهر، با شما مشورت کرده است، بیان کرد: خیر، پس از مراسم تودیع و معارفه ارتباطی با وزیر جدید نداشته‌ام.

لازم به ذکر است کاظم جلالی، علی پروین، حسین نجابت، محمد اسماعیل کوثری، ابراهیم نکو و حبیب کاشانی تاکنون در مراسم ختم والده حسین طلا شرکت کرده‌اند.

کد N250946