اسامی هیأت داوران هجدهمین دوره مسابقات تواشیح،اذان، ابتهال و مدیحه‌سرایی

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام اسامی هیأت داوران هجدهمین دوره مسابقات سراسری تواشیح، اذان، ابتهال و مدیحه سرایی گفت: «احمد لیایی» و «اعظم الوندی» به عنوان رؤسای هیأت داوران در دو بخش برادران و خواهران انتخاب شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ولی یاراحمدی اظهار کرد: هجدمین دوره مسابقات سراسری اذان، ابتهال و همخوانی کشور در سه رشته اذان، ابتهال، همخوانی و مدیحه سرایی با حضور برادران و خواهران، از دهم تا پانزدهم اردیبهشت ماه در سینما نفت شهر آبادان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: داوران این مسابقات در بخش برادران عبارتند از؛ «احمد لیایی»، «غلامرضا شاه‌میوه اصفهانی»، «مهدی دغاغله»، «اسماعیل مؤمن‌ثانی»، «رحیم خاکی»، «سید‌عباس انجام»، «هادی آرزم»، «حسن حکیم‌باشی»، «سید‌کریم موسوی»، «ماجد نجاریان» و «محمد‌رضا پورزرگری» هستند که ریاست این هیات برعهده «احمد لیایی» است.

یاراحمدی با بیان این‌که «ریاست هیات داروان در بخش خواهران برعهده«اعظم الوندی» است» افزود: در بخش خواهران؛ خانم‌ها «نافذکلام»، «جعفرزاده»، «صحاف»، «نیاورانی» و «الوندی» داوری خواهند کرد.

29 گروه همخوانی و 27 مبتهل خواهر در مسابقات سراسری کشور به رقابت می‌پردازند

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اشاره به آغاز هجدهمین دوره مسابقات سراسری اذان، ابتهال و مدیحه سرایی و همخوانی قرآن، از نهم اردیبهشت ماه در آبادان گفت: این دوره از مسابقات با حضور 29 گروه تواشیح و 27 مبتهل در بخش خواهران برگزار خواهد شد.

یاراحمدی با بیان اینکه در مجموع بیش از 500 نفر در این دوره از مسابقات در دو بخش خواهران و برداران به رقابت خواهند پرداخت، گفت: در بخش خواهران حدود 200 نفر حضور خواهند داشت که شامل؛ 29 گروه در رشته تواشیح ،27 نفر در رشته ابتهال و پنج گروه مدیحه‌سرا خواهد بود که البته این افراد برای شرکت در مسابقات ثبت نام و اعلام آمادگی کرده‌اند.

یاراحمدی با بیان اینکه پذیرش خواهران از صبح روز شنبه 13 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد، افزود: مسابقات رشته‌های ابتهال و همخوانی خواهران از روز شنبه 13 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه فینال رشته مدیحه سرایی خواهران صبح روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات در بخش خواهران در صبح همین روز و پس از برگزاری مسابقه فینال برگزار خواهد شد .

وی در پایان خاطرنشان کرد: در دو رشته انفرادی اذان و ابتهال 3 نفر و در رشته گروهی(همخوانی) 5 گروه برگزیده خواهند شد.

انتهای پیام

کد N250311