امیر سرتیپ رضا خرم‌طوسی: اردوی معارف جنگ،مدیریت جهادی آموزش می‌دهد

سیاسی

مشاور عالی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش، امیر سپهبد صیاد شیرازی را الگوی یک مدیر موفق و جهادی دانست که علم و عمل را با یکدیگر آمیخته بود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ رضا خرم‌طوسی در گفت‌وگویی با برنامه سلام ایران رادیو ایران، گفت: در ارتش مدیران جهادی فراوانی از جمله شهید بزرگوار سپهبد صیاد شیرازی داریم که به عنوان مدیرانی شایسته، الگویی مناسب برای جامعه محسوب می‌شوند.

وی در ادامه به خصوصیات شهید صیاد شیرازی اشاره کرد و افزود: ایشان به مشورت اهمیت فراوانی می‌داد و ضمن توجه به جزئیات امور، نظر متخصصان و پیشکسوتان نیز برایش مهم بود.

خرم‌طوسی،نظم، ترتیب،انضباط کاری و انجام امور خلاقانه را از دیگر ویژگی‌های شهید صیاد شیرازی دانست و افزود:اردوی معارف جنگ یکی از همین کارهای خلاقانه شهید صیاد بود که پس از شهادت ایشان به اردوی معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی نامگذاری شد و امسال نیز از تاریخ سوم تا دوازدهم اردیبهشت ماه، دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب این اردو به مناطق عملیاتی اعزام و پیشکسوتان دفاع مقدس تجارب ارزشمند خود از آن روزها را در اختیار دانشجویان جوان قرار می‌دهند.

وی در ادامه، قرار گرفتن دانشجویان در بستر مناطق عملیاتی، آموزش کارهای عملی و تبدیل تئوری‌های آموخته شده در دانشگاه به عمل، فراگیری مدیریت جهادی، انجام کارهای خلاقانه در این اردو،استفاده از تجارب رزمندگان دوران دفاع مقدس و تلفیق علم و عمل را از نتایج اردوهای هیأت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی دانست که نقش مؤثری در تربیت و آموزش افسران دانشگاه‌های افسری ارتش به عنوان فرماندهان آینده دارد.

انتهای پیام

کد N249938