سخنگوی کمیسیون اصل 90: رانت 650 میلیون یورویی را خورده اند و گزارش نمی دهند

فارس نوشت:

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که رانت 650 میلیون یورویی به وقوع پیوسته و عدم ارائه گزارش دلیل بر وجود همین رانت است.

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت درباره آخرین وضعیت پرونده رانت 650 میلیون یورویی، گفت: گزارش مربوط به این پرونده هنوز به کمیسیون ارائه نشده است.

او گفت: اگر قرار باشد ما برای هر گزارشی اینقدر صبر کنیم و از ظرفیت کمیسیون نیز بهره نبریم پاسخی ارائه نخواهد شد؛ در مجموع برداشت من این است که این رانت انجام شده و عدم پاسخ وزارتخانه‌های صنعت و جهاد کشاورزی نیز نوعی تعلل است به خاطر اینکه آنها جواب منطقی، متقن و مستدلی ندارند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی همچنین گفت که رانت 650 میلیون یورویی به وقوع پیوسته و عدم ارائه گزارش دلیل بر وجود همین رانت است.

افضلی‌فرد در پاسخ به این سؤال که در صورت عدم ارائه گزارش از سوی وزارتخانه‌های صنعت و جهاد کشاورزی کمیسیون اصل 90 چه واکنشی نشان خواهد داد، گفت: در چنین حالتی کمیسیون رأسا ورود پیدا می‌کند و براساس کار کارشناسی احراز تخلف کرده و گزارش را به قوه قضائیه ارسال خواهد کرد.

 

23231

 

کد N249624