گفتگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهور؛ اواخر همین هفته/ مجریان برنامه را دولت انتخاب می‌کند یا سیما؟

مهر نوشت:

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهور از گفتگوی زنده رئیس جمهور با مردم در اوخر هفته جاری خبر داد و گفت: مجریان این برنامه در چارچوب یک تعامل مثبت میان صداوسیما و دولت انتخاب خواهند شد.

پرویز اسماعیلی در گفتگو با مهر، با اعلام این خبر که رئیس جمهور در اوخر هفته جاری با مردم سخن خواهد گفت، اظهار داشت: رییس‌جمهور در هفته جاری بعد از بخش خبری ساعت ۲۱ به صورت مستقیم با مردم در ارتباط با مهم‌ترین مسائل داخلی و بین‌المللی گفت‌وگو خواهد کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهور، رویکرد دولت در زمینه مسائل اقتصادی به ویژه مرحله دوم هدفمندسازی یارانه را یکی از مهمترین محورهای این گفتگو نام برد و افزود: رویکرد دولت درباره مسائل سیاست خارجی از جمله تعامل با کشورها و نهادهای بین‌المللی و همچنین مسائل فرهنگی از دیگر موضوعاتی است که رئیس جمهور در مورد آن با مردم سخن خواهد گفت.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مجریان این گفتگو توسط دولت انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: هیچ حاشیه‌ای در این زمینه وجود ندارد و مجریان در چارچوب یک تعامل مثبت میان صداوسیما و دولت انتخاب خواهند شد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: مجریانی از میان کسانی که که در حال حاضر در صداوسیما مشغول به کار هستند معرفی و از دولت نظر خواهی می‌شود و با تفاهم میان دولت و صداوسیما مجریان این برنامه انتخاب می‌شوند.

 

45503

کد N249057