عارف درگذشت آیت‌الله ملکوتی و ماموستا مجتهدی را تسلیت گفت

پيام تسليت,محمدرضا عارف

محمدرضا عارف - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام - با صدور پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت آیت‌الله ملکوتی و ماموستا مجتهدی امام جمعه اهل سنندج را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن پیام عارف در پی درگذشت آیت‌الله ملکوتی بدین شرح است:

«انالله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم ربانی آیت‌الله مسلم ملکوتی که عمر پربرکت خود را صرف کسب علوم اسلامی، تربیت شاگردان متعهد و خدمت به مردم کرد باعث تأسف و تألم خاطر شد.

مصیبت ارتحال آن عالم جلیل‌القدر و از مبارزین قبل از انقلاب را به عموم علاقه‌مندان، شاگردان و خاندان ایشان بویژه مردم اهل ایمان و معرفت تبریز تسلیت گفته از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان بویژه خانواده معزز ایشان اجر و صبر مسألت می‌کنم.»

در پیام رئیس بنیاد امید ایرانیان در پی درگذشت ماموستا مجتهدی نیز آمده است:

«انالله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم فرزانه و وارسته آقای ماموستا حسام‌الدین مجتهدی امام جمعه سنندج و نماینده مجلس خبرگان رهبری، موجبات تأثر و اندوه فراوان شد.

ایشان از جمله علمای بزرگ و با تقوای اهل سنت بودند که به موضوع وحدت امت اسلامی اعتقاد قلبی داشتند و منشأ همدلی در میان روحانیون ایران اسلامی بودند.

اینجانب درگذشت این عالم بزرگوار را به مردم شریف و روحانیت معزز کردستان بویژه جامعه اهل تسنن تسلیت عرض نموده از خداوند منان برای آن فقید سعید، مغفرت و رحمت واسعه مسألت دارم.»

انتهای پیام

کد N248972