معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از جلسات منظم دولت و مجلس خبر داد/ کاهش تورم در دستور کار دولت است

فارس نوشت:

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دولت تلاش می‌کند که تورم ناشی از مرحله دوم یارانه‌ها را به حداقل برساند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری در حاشیه همایش بزرگداشت روز شورا در گفت‌وگو با فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با جلسات مشترک دولت و مجلس گفت: به دلیل حجم کاری بالای مجلس و دولت جلسات عمومی و مشترک مجلس و دولت در آینده برگزار می‌شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: برنامه‌های منظمی در ارتباط با این جلسات داریم و این جلسات در آینده به طور منظم برگزار می‌شود.

وی در ارتباط با تدابیر دولت برای کنترل تورم در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها بیان داشت: ستاد اقتصاد کشور و شخص رئیس‌جمهور مرتب برنامه‌هایی در راستای بررسی و نظارت بر روند اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها دارند.

انصاری گفت: توسعه نظارت، افزایش بازرسان و کنترل قیمت‌ها از جمله اقداماتی است که دولت در این راستا انجام می‌دهد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور افزود: دولت تامین کالا و اجرای سایر اقدامات نظارتی و کنترل قیمت‌ها را در دستور کار خود قرار داده است و تلاش می‌کند که تورم ناشی از مرحله دوم یارانه ها را به حداقل برساند و ان‌شاءالله به راحتی از این موج عبور کند.

این همایش با حضور شوراهای اسلامی شهرها، بخش‌ها و روستاهای شهرستان ری و با حضور مسئولان استان تهران و اعضای شورای اسلامی ادوار گذشته شهرستان ری و شوراهای دور چهارم در تالار شیخ صدوق (ره) آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در حال برگزاری است.

 

45503

کد N248900