با حکم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

معاون توسعه فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور منصوب شد

رييس ستادكل نيروهاي مسلح,سردار سرلشکر بسيجي سيدحسن فيروزآبادي,سازمان پدافند غيرعامل,ستادكل نيروهاي مسلح

سر لشکر حسن فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور طی حکمی محسن محبی را به سمت معاون توسعه فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور منصوب کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ، در حکم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمده است:

با استعانت از خدای متعال و در اجرای تدابیر و مصوبات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا مبنی بر تشکیل سازمان پدافند غیرعامل کشور و به استناد اختیارات تعویضی معظم له ،شما را که دارای سوابق درخشان و خصوصیات برتر کاری می باشید را به سمت معاون توسعه فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور منصوب می نمایم.

امید است با همکاری مسئولان و وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و با بهره گیری از تجارب به دست آمده در اجرای تدابیر مقام عظمای ولایت در بخش سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل و قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه در حوزه فرهنگی و ارتقائ سطح آگاهی ،منشاء خدمات و برکات ارزنده ای بر نظام مقدس اسلامی باشید.

امید است با توجه خاص که شایسته پیروان امامت و ولایت و دل‌سوختگان انقلاب اسلامی و سربازان مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز است ،وظایف محوله را انجام دهید و در همه امور رعایت امانت و تقوی را بنمایید.

انتهای پیام

کد N248634