۰
رییسی در جمع خبرنگاران:

اموال بابک زنجانی شناسایی و توقیف شده است

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی,رییسی

کسانی که می‌خواهند یک وام بانکی اندک بگیرند، در یک سلسله از اقدامات اداری محصور می‌شوند، امّا افرادی با زند و بند و با ضامن قرار دادن یک شرکت، پوششی برای یک شرکت پوششی دیگر وام‌های کلانی را اخذ می‌کنند.

نائب رییس قوءقضاییه در خصوص آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: قوه‌ قضائیه همچنان به رسیدگی خود در خصوص این پرونده مهم و بسیار پیچیده ادامه می‌دهد و اموال ایشان شناسایی و توقیف شده است و قوه‌قضائیه تلاش خودرا برای بازگشت اموال ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید ابراهیم رئیسی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی در خصوص محاکمه افرادی که در ارتباط با اتفاقات سال ۸۸ اواخر اسفند سال پیش به شکل غیابی محاکمه شده‌اند، اظهار کرد: صحبتهای محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در نشست‌های خبری موضع قوه قضائیه است و پس از اظهارات ایشان اتفاق تازه‌ای نیفتاده است.

معاون اول قوه قضائیه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وضعیت پرونده بابک زنجانی در چه مرحله‌ای است، گفت: قوه‌ قضائیه همچنان به رسیدگی خود در خصوص این پرونده مهم و بسیار پیچیده ادامه می‌دهد و اموال ایشان شناسایی و توقیف شده است و قوه‌قضائیه تلاش خودرا برای بازگشت اموال ادامه می‌دهد.

وی افزود: رسیدگی به پرونده بابک زنجانی هم امر مهمی است، امّا نکته مهم‌تر این است که مسئولان بانکی و نظام پولی باید از اموال بیت المال مرزبانی کنند، تا هر روز شاهد یک موضوع و پرونده جدیدی نباشیم.

رئیسی خاطرنشان کرد: کسانی که می‌خواهند یک وام بانکی اندک بگیرند، در یک سلسله از اقدامات اداری محصور می‌شوند، امّا افرادی با زند و بند و با ضامن قرار دادن یک شرکت، پوششی برای یک شرکت پوششی دیگر وام‌های کلانی را اخذ می‌کنند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.