اسماعیلی: آرامش به بند 350 اوین بازگشت

زندان اوين

رییس سابق سازمان زندان‌های کشور گفت: خوشبختانه آرامش به بند 350 اوین بازگشته است و مشکلی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم معارفه خود به عنوان رییس کل دادگستری استان تهران با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود روزنامه ابتکار به دلیل درج مطلبی در رابطه با بند 350 اوین توقیف شده است، آیا این خبر صحت دارد؟ گفت: در این مورد چیزی نمی‌دانم.

وی همچنین درباره این موضوع که آیا به دلیل انتشار مطالب درباره بند 350 اوین از رسانه‌های داخلی شکایت کرده‌اید؟ گفت: من از رسانه‌ای به دلیل درج مطالب در رابطه با موضوع بند 350 شکایت نکردم.

اسماعیلی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه از بند 350 خبر دارید؟ گفت: آرامش به این بند برگشته و خوشبختانه مشکلی وجود ندارد.

رییس سابق زندان‌های کل کشور همچنین در مورد ملاقات زندانیان بند 350 با خانواده‌هایشان، گفت: دیدار زندانیان با خانواده‌ها صورت گرفته است.

اسماعیلی همچنین در پاسخ به پرسشی در مورد تغییر رییس زندان اوین، گفت: این خبر صحت ندارد و رییس زندان اوین تغییری نکرده است.

وی در مورد پرونده شخصی که به بی‌بی‌سی فارسی اطلاعات دروغ در رابطه با بند 350 منتقل می‌کرد، گفت: پرونده این شخص به دادسرا ارسال شده است.

انتهای پیام

کد N248284