۰
در ایلام انجام شد

آزادی 9 زندانی جرائم مالی غیرعمد

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
زندان

رییس زندان مرکزی ایلام از آزادی 9 زندانی جرائم مالی غیرعمد خبر داد.

رییس زندان مرکزی ایلام از آزادی 9 زندانی جرائم مالی غیرعمد خبر داد.

علی جابری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، اظهار کرد: تعداد 9 نفر از زندانیان که به دلیل جرائم مالی در زندان مرکزی ایلام محبوس بودند با پرداخت بدهی توسط بنیاد تعاون کشور آزاد شدند.

وی کمک به همنوع و دستگیری از نیازمندان را از اخلاق حسنه و مورد تاکید دین مبین اسلام دانست و افزود: امیدواریم با یاری مسئولان و خیرین شرایط آزادی مددجویان جرائم غیرعمد و محکومیت‌های مالی زندان‌های استان فراهم شود.

جابری با بیان اینکه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد که به واسطه مسائل مالی در زندان بسر می‌برند می‌تواند امیدواری و دلبستگی خانواده این افراد را به نظام افزایش دهد، خاطرنشان کرد: بسیاری از ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی می‌توانند در زمینه پیشگیری از وقوع جرم در جامعه نقش بسزایی داشته باشند و در این بین فراهم کردن شرایط برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از وقوع و تکرار جرم در جامعه می‌کاهد.

رئیس زندان مرکزری ایلام تصریح کرد: وقتی فردی را از زندان آزاد می‌کنیم در اصل یک خانواده و به دنبال آن جامعه را از بسیاری از مشکلات اقتصادی، روحی و روانی نجات داده‌ایم.

وی در ادامه کمبود اعتبار را مهمترین عامل عدم بهره‌برداری از پروژه جدید زندان مرکزی ایلام دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر به علت عدم اختصاص اعتبار این پروژه با توجه به مشکل شدید فضای فیزیکی در این زندان به صورت نیمه تمام مانده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.