نهاوندیان: دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت به زودی شاهد تحولات مؤثر خواهد بود

تسنیم نوشت:

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت به زودی شاهد تحولات مؤثر خواهد بود.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم معارفه دبیر جدید شورای اطلاع‌رسانی دولت ضمن تأکید بر ضرورت بازتعریف مأموریت‌ها و وظایف محوله به دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت، بر افزایش کیفیت اقدامات انجام شده، تأکید و ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید مدیریت دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت شاهد تحولات موثر و رشد چشمگیر فعالیت‌ها در عرصه اطلاع‌رسانی خواهیم بود.

وی با اشاره به فاصله اطلاع‌رسانی مطلوب و ایده‌آل با آنچه که در حال حاضر وجود دارد، بر پویایی هرچه بیشتر ارکان اطلاع‌رسانی در بدنه دولت با مدیریت شورای اطلاع‌رسانی دولت و استفاده و ساماندهی همه ظرفیت‌ها تأکید کرد.

انسجام‌بخشی و هم‌افزایی ظرفیت‌های متنوع و گسترده مراکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی ضرورت اساسی دیگری بود که رئیس دفتر رئیس‌جمهور بر اجرایی شدن و استفاده از موقعیت پدید آمده در این خصوص در دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت به آن اشاره کرد.

معزی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس دفتر رئیس‌جمهور اظهار امیدواری کرد که با حمایت از فعالیت‌های رسانه‌ای دولت و ایجاد هماهنگی هر چه بیشتر در این زمینه از سوی دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت شاهد اثربخشی و اطلاع‌رسانی دقیق‌تر دولت در بخش‌های مختلف به افکارعمومی باشیم.

وی در جلسه مشترک با رئیس دفتر رئیس‌جمهور، گزارشی از برنامه‌های پیش روی دبیرخانه در جهت ساماندهی فعالیت‌های رسانه‌ای دولت را ارائه کرد.

در ابتدای این دیدار علیرضا معزی به عنوان دبیر شورای اطلاع رسانی دولت معرفی شد.

براساس این گزارش، محمد نهاوندیان در این دیدار با مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف گفت‌وگو کرد و در جریان مهم‌ترین اقدامات انجام شده، قرار گرفت.

 

45503

کد N246730