حمله تروریستی در کراچی پاکستان سه کشته برجای گذاشت

کراچی,حمله انتحاری

اسلام آباد - ایرنا - منابع خبری پاکستان گزارش دادند: اقدام تروریستی و حمله انتحاری روز جمعه در شهر بندری ˈکراچیˈ مرکز ایالت سند در جنوب پاکستان سه کشته و 13 زخمی برجای گذاشت.

به گزارش ایرنا، رسانه های پاکستانی به نقل از گزارش پلیس کراچی افزودند: انفجار امروز از سوی یک عامل انتحاری در نزدیکی خیابان ˈدهلی کالونیˈ حوالی فاز چهار منطقه ˈدیفنسˈ این شهر صورت گرفت.

پلیس کراچی اعلام کرد: سه نفر در این حمله تروریستی کشته و 13 نفر دیگر نیز بشدت زخمی شدند.

تیم های امدادی با حضور در محل انفجار، اجساد قربانیان و زخمی های این حادثه را به مرکز پزشکی قانونی و بیمارستان شهر کراچی منتقل کردند.

منابع خبری به نقل از مسوولان بیمارستانی، وضعیت سلامتی چهار نفر از زخمی ها را وخیم گزارش کرده و از احتمال افزایش شمار قربانیان خبر دادند.

نیروهای پلیس و یگان ضد تروریستی پاکستان با حضور در محل حادثه، منطقه را تحت کنترل گرفته و بازرسی های خود را برای بازداشت عوامل مقصر در این عملیات تروریستی آغاز کردند.

تاکنون هیچ گروهی مسوولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

روز گذشته (پنجشنبه) نیز یک عامل انتحاری در مرکز قدیمی بازار سبزیجات شهر کراچی جلیقه خود را منفجر و منجر به جان باختن چهار نفر از جمله یک افسر ارشد پلیس و زخمی شدن 14 نفر دیگر شد.

مسوولیت این انفجار را شبه نظامیان گروه غیرقانونی تحریک طالبان مستقر در منطقه قبیله ˈمهمندˈ در شمال غرب پاکستان بر عهده گرفتند.

آساق** 1095**1586
کد N244132