یک مقام قضایی خبر داد:

انتقال سه محکوم ایرانی از تایلند به کشورمان

تايلند,قوه قضاييه

سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضائیه در وزارت دادگستری از انتقال سه زندانی ایرانی محبوس در کشور تایلند به کشورمان خبر داد.

سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضائیه در وزارت دادگستری از انتقال سه زندانی ایرانی محبوس در کشور تایلند به کشورمان خبر داد.

شاهرخ هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس موافقتنامه انتقال محکومین بین دو کشور ایران و تایلند، این زندانیان بامداد امروز (جمعه) پنج اردیبهشت ماه پس از طی تشریفات و هماهنگی‌های لازم بین مقامات قضایی تایلند، وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و سفارت کشورمان در تایلند برای گذراندن ادامه محکومیت‌شان تحویل مقامات قضایی کشورمان شدند.

وی افزود: جرم اغلب این زندانیان مربوط به قاچاق موادمخدر بوده است.

هدایتی با بیان این‌که «ابتدا با مشکلاتی برای انتقال این زندانیان به کشورمان مواجه بودیم» ادامه داد: شرکت هواپیمایی که قرار بود این زندانیان را به کشورمان منتقل کند در ابتدا از پذیرش آنها خودداری کرده بود، ولی پس از مذاکره با مدیرعامل این شرکت هواپیمایی و دستور وی برای انتقال این محکومین، انتقال آنها به کشورمان انجام شد.

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضائیه در وزارت دادگستری در پایان از مساعدت گارد حفاظت پرواز سپاه پاسداران در انتقال این زندانیان به کشورمان، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

کد N243692

خواندنی از سراسر وب