عارف: با قدرت در انتخابات شرکت می‌کنیم/ سال ۹۳ روی راهبردها و ۹۴ روی مصادیق می‌آییم

انتخابات مجلس دهم, محمد رضا عارف

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با قدرت در انتخابات شرکت می‌کنیم اما اینکه چه کسی در انتخابات حضور پیدا کند، هنوز مشخص نیست.

تسنیم نوشت:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با قدرت در انتخابات شرکت می‌کنیم اما اینکه چه کسی در انتخابات حضور پیدا کند، هنوز مشخص نیست.
محمدرضا عارف دقایقی پیش در جمع خبرنگاران با اشاره به سفرش به اصفهان اظهار کرد: من در سفر به اصفهان دیداری با آیت‌الله طباطبایی‌نژاد داشتم و به گلستان شهدا رفتم؛ دیدار دوستانه بود و در این جلسات مسائل کشور مطرح می‌شود.
وی درباره اهداف بنیاد امید ایرانیان که او برای افتتاح دفترش به اصفهان سفر کرده، تصریح کرد: هدف بنیاد، ترویج گفتمان خرد ورزی است؛ نگاه ما راهبردی است و یک تشکل غیر حزبی که در قالب یک سازمان مردم نهاد، بحث‌های کلان فرهنگی و اجتماعی را پیش می‌برد و در راستای سیاست‌های کلی نظام، امیدوارم که دخیل باشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اینکه آیا این بنیاد در انتخابات شرکت می‌کند یا خیر، بیان کرد: فعلاً چون بنیاد رویکرد حزبی ندارد، در این مسائل وارد نمی‌شود؛ امور ما امور راهبردی و تدوین برنامه‌ها است بنیاد در امور راهبردی مشارکت جدی خواهد داشت و در انتخابات جدی هستیم اما اینکه چه کسی بیاید و چه کسی نیاید در حال حاضر حرفی نمی‌زنیم.
وی بیان کرد: ما در انتخابات شرکت می‌کنیم و قوی شرکت می‌کنیم و موضع ما این است که سال ۹۳ روی راهبردها برنامه‌ریزی کرده و برای سال ۹۴ روی مصادیق بیاییم.

کد N242390