بسته پیشنهادات اقتصادی حزب اسلامی کار به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه می شود

مجمع تشخیص مصلحت

تهران- ایرنا- سخنگوی حزب اسلامی کار گفت که این حزب تا یک ماه آینده بسته پیشنهادی خود دررابطه با راهکارهای اقتصادی، تولید ، اشتغال و همچنین حضور حداکثری در انتخابات را به آیت الله هاشمی رفسنجانی ارائه خواهد داد.

محمد نیشابوری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود: دیدار روز سه شنبه با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بسیار تاثیر گذار و ثمر بخش بوده است.

وی یادآور شد: کمالی دبیر کل حزب روز گذشته درباره اقتصاد کلان، مزیت اقتصادی و رقابت اقتصادی سخن گفت و چند راهکار هم در حضور رییس مجمع ارئه داد.

سخنگوی حزب اسلامی کار خاطر نشان کرد: تعدادی از اعضای جلسه درباره قانون احزاب، برخورد و یا تعامل نهادهای رسمی کشور با احزاب و نوع برخورد آنها با احزاب، گردش نخبگان در کشور، فاز دوم هدفمندی یارنه ها،تولید و اشتغال صحبت کرده و پیشنهاداتی را ارائه کردند.

نیشابوری اعلام کرد: قرارشد تا ظرف 10 روز آینده حزب اسلامی کار برنامه ای مدون و دارای قابلیت اجرا در خصوص موضوع هدفمندی یارانه ها را به آیت الله هاشمی ارائه دهد.

وی خبرداد که تا ظرف یک ماه آینده نیز بسته برنامه ای منسجم درباره اصلاح ساختار اقتصادی، راهکارهای برون رفت از وضعیت رکود، رفع مشکلات اشتغال و تولید به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه می دهیم.

رییس دفتر سیاسی حزب اسلامی کار این دو بسته پیشنهادی را بسیار مهم و تاثیر بخش دانست و افزود: پس از جلسه روز گذشته با رییس مجمع تشخیص مصلحت، کمیته ای تشکیل شد تا درباره موارد پیشنهادی به صورت کارشناسی پیش برود و بسته های پیشنهادی درباره موضوعات مطرح شده را با بحث و بررسی کارشناسان ارائه کند.

به گفته نیشابوری اعضای این کمیته با همراهی کارشناسان زبده برنامه اصلاح ساختار اقتصادی را در طول یک ماه آینده تنظیم کرده و آن را تقدیم می کنند.

وی اضافه کرد: بسته پیشنهادی درزمینه هدفمندی و بسته مربوط به موضوعات اصلح ساختار اقتصادی، تولید، مشکل اشتغال و زمینه های اقتصادی خواهد بود.

سخنگوی حزب اسلامی کار قانون احزاب و انتخابات آتی را از دیگر محورهای دیدار روز گذشته با آیت الله هاشمی عنوان کرد و گفت: برای افزایش مشارکت حداکثری در انتخابات و آسیب شناسی قانون احزاب برنامه های لازم را ارائه می دهیم.

اعضای حزب اسلامی کار با آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح روز سه شنبه دیدار کردند.

سیام**7261 **1449
کد N241812