هروی در تذکری شفاهی:

هیاتی برای رسیدگی به ماجرای زندان اوین تشکیل شود

مجلس

در برخی موارد مجلس و نمایندگان به جای برخی دستگاه‌های اجرایی می‌نشینند و نمایندگان نظارت را با دخالت متفاوت نمی‌بینند و کارکنان مجلس بی‌روح دیده می‌شوند.

نماینده مردم قائنات ضمن تاکید بر اینکه ایران سرزمین ثبات است و هم دانشگاه و هم زندان‌ها باید امن باشند، گفت: خواهشمندم هیاتی برای رسیدگی به ماجرای زندان اوین تشکیل شود و این مسئله را که دغدغه برخی از خانواده‌ها است، حل کنید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد هروی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به دولت نسبت به محرومیت مناطق شرق کشور گفت: متاسفانه عدم رسیدگی به مناطق شرق کشور و محرومیت این مناطق موجب شده تا هزاران خانواده‌ دست به مهاجرت بزنند.

نماینده مردم قائنات همچنین خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در سال فرهنگ و اقتصاد، آرامش سیاسی بر کشور حاکم باشد، اما متاسفانه می‌بینیم در برخی موارد مجلس و نمایندگان به جای برخی دستگاه‌های اجرایی می‌نشینند و نمایندگان نظارت را با دخالت متفاوت نمی‌بینند و کارکنان مجلس بی‌روح دیده می‌شوند.

هروی با بیان اینکه ابرهای سیاسی آسمان مجلس را پر کرده است، افزود: در اتفاق اخیری که در مجموعه سعدآباد انجام شد، به خاطر دادن سکه‌ای به مدیر آسایشگاه معلولان یا خانه سالمندان، در روزنامه‌ها غوغا می‌کنند، ما باید این قضایا را کنار بگذاریم، چرا که این اتفاق آنقدر بزرگ نبود که به آن دامن زده شود.

نماینده مردم قائنات ضمن تاکید بر اینکه ایران سرزمین ثبات است و هم دانشگاه و هم زندان‌ها باید امن باشند،گفت: خواهشمندم هیاتی برای رسیدگی به ماجرای زندان اوین تشکیل شود و این مسئله را که دغدغه برخی از خانواده‌ها است، حل کنید.

وی در ادامه این مطلب افزود: استدعا دارم فضای موجود را سیاسی نکنید و فضای مجلس را با ابرهای سیاسی نپوشانید.

کد N241209