دو انتصاب جدید در قوه مقننه؛

صدیقی رئیس جدید مرکز حراست/نخعی دستیار ویژه رئیس مجلس

سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی در احکامی سید محمدمهدی صدیقی را به‌عنوان رئیس مرکز حراست قوه مقننه و جلال نخعی را به‌عنوان دستیار ویژه خود منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 3 اردیبهشت) طی احکامی سید محمدمهدی صدیقی را به‌عنوان رئیس مرکز حراست قوه مقننه و جلال نخعی را به‌عنوان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

بنا بر این گزارش جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز حراست قوه مقننه صبح امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

متن حکم رییس مجلس در انتصاب سیدمحمد صدیقی بدین شرح است:

«برادر گرامی جناب آقای سید محمدمهدی صدیقی

نظر به تعهد و سوابق جنابعالی به استناد ماده 73 قانون آیین‌نامه داخلی مجلس و به موجب این ابلاغ به سمت رئیس مرکز حراست قوه مقننه منصوب می‌شوید.

انتظار آن است که در این جایگاه به بهره‌گیری از تجارب گذشته، بصیرت و شرح صدر در جهت ایجاد بستری امن، آرام و عاری از هرگونه تنش، زمینه‌ساز افزایش فرهیختگی و سلامت تشکیلات اداری مجلس و مراکز تابعه و در نتیجه اثربخشی بیشتر در ارائه خدمات شایسته‌تر به نمایندگان ملت عزیز ایران باشید.»

همچنین متن حکم رییس مجلس در انتصاب جلال نخعی نیز بدین شرح است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر جلال نخعی

با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی منصوب می‌شوید.

امیدوارم در این جایگاه همچون گذشته با بصیرت و بهره‌گیری از تجارب مفید در انجام وظایف محوله و ارائه خدمات هر چه شایسته‌تر موفق و موید باشید.»

انتهای پیام

کد N240444