عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:

برای تحقق پیام رهبری تمام ظرفیت تشکیلاتی خود را بسیج كردیم

سیاست داخلی,عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی

بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی شده و با اتکا به نیروهای توانمند تشکیلات دراستان‌ها، نسخه درمانی برای حل معضلات کنونی کشور خصوصاً در عرصه فرهنگ و اقتصاد با نگاه بومی و استانی، ارائه خواهد شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی‌گفت: حزب موتلفه اسلامی برای تحقق منویات رهبری در پیام نوروزی، با پرهیز از هر گونه شعارگرایی با عزم تشکیلاتی از تمام ظرفیت خود در کشور استفاده خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، امیر حسین فارسی‌نژاد عضو شورای مرکزی و رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به شعار اولین اجلاس کشوری معاونین مطالعات و برنامه‌ریزی حزب متبوعش، اظهار داشت: امسال به یاری خداوند از اولین سند برنامه اداره کشور که برای اولین بار توسط یک حزب تولید می‌شود رونمایی خواهیم نمود.

فارسی‌نژاد افزود: بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی شده و با اتکا به نیروهای توانمند تشکیلات دراستان‌ها، نسخه درمانی برای حل معضلات کنونی کشور خصوصاً در عرصه فرهنگ و اقتصاد با نگاه بومی و استانی، ارائه خواهد شد و با بهره‌گیری از ظرفیت و توان بیش از پانصد کار‌شناس و نخبه در حوزه‌های مختلف مدیریتی این سند را تدوین خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه چندین سال است که مواضع تشکیلات در دو حوزه برنامه چگونگی اداره کشور ومعرفی مدیران کارآمد برای اداره کشور قرار دارد، گفت: امسال با اتکا به اقدامات صورت گرفته و با عزم جدی امیدواریم بتوانیم سند این ادعا را برای خدمت به نظام ارائه نماییم.

رئیس مرکز مطالعات حزب موتلفه اسلامی در پایان اظهار داشت: معتقدم رقابت احزاب در کشور را باید از رویکردهای تبلیغی و تخریبی به رویکردهای برنامه محور تبدیل کنیم و این‌‌ همان چیزی است که به نفع مردم و نظام خواهد بود.

کد N239336