تذکر 9 نماینده به وزیر دادگستری در مورد حوادث بند 350 زندان اوین

سیاسی

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ی امروز مجلس در تذکری به وزیر دادگستری خواهان بررسی حوادث پنجشنبه هفته گذشته زندان اوین شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مطهری، عبدی، هروی، پزشکیان، شریعتی،حسین زاده، تابش، حسینی و محجوب، در تذکر کتبی خود به وزیر دادگستری خواهان رسیدگی به موضوع حوادث اخیر در بند 350 زندان اوین شده‌اند.

به گزارش ایسنا، بعد از تجمع جمعی از خانواده‌های زندانیان بند 350 زندان اوین، مقابل مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه، علی مطهری و تعداد دیگری از نمایندگان مجلس در خواست بررسی حوادث روز پنج شنبه این بند از زندان اوین را مطرح کردند، در همین رابطه رییس سازمان زندان‌ها، عصر روز یکشنبه(31 فروردین) با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد وضعیت زندانیان توضیحاتی را به نمایندگان ارائه داد که از سوی مطهری قانع کننده ارزیابی نشد.

علی مطهری در همین رابطه به خبرگزاری ایسنا گفت که با توجه به این که خانواده های زندانیان و مسوولان زندان هر کدام از منظر خودشان موضوع را بیان می کنند و هر کس که تنها به قاضی برود، راضی برمی گردد ما خواهان پیگیری های بیشتر در این رابطه هستیم.

انتهای پیام

کد N238592