رئیس دفتر هاشمی در گفتگو با مهر:

اطلاعی از تصمیم آیت الله هاشمی درباره دعوت عربستان ندارم

سایر حوزه ها

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص دعوت روز گذشته سفیر عربستان از آیت الله هاشمی و در پاسخ به این سوال که جواب آقای هاشمی به دعوت سفیر عبرستان چه بوده است و آیا ایشان به عربستان سفر خواهند کرد یا خیر؟ گفت : در مورد این موضوعات اطلاعی ندارم.

محمدهاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به دعوت سفیر عربستان از هاشمی رفسنجانی برای سفر به این کشور گفت: سفیر جدید عربستان روز گذشته با آیت الله هاشمی دیدار کرد و در این دیدار گفت من بار دیگر دعوت امیر را برای سفر به عربستان تجدید  می کنم و مسوولان عربستان منتظر دیدار شما هستند.

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، همچنین در پاسخ به این سوال که جواب آقای هاشمی به این دعوت چه بوده است و آیا به عربستان سفر خواهند کرد یا خیر؟ گفت : نمی دانم. من دیگر در مورد این موضوعات اطلاعی ندارم.

به گزارش مهر، عبدالرحمن بن‌غرمان شهری، سفیر جدید عربستان سعودی در جمهوری اسلامی ایران، صبح دیروز با حضور در دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با وی دیدار کرد.

همچنین سفیر عربستان نیز در این دیدار، با اعلام سلام ویژه پادشاه و ولیعهد عربستان گفت: جنابعالی جایگاه ویژه‌ای نزد مسؤولان و مردم عربستان دارید و من یکبار دیگر دعوت امیر از جنابعالی برای سفر به عربستان را تجدید می‌کنم و مردم و مسؤولان عربستان منتظر دیدار شما هستند.