ابوترابی‌فرد در نطق پیش از دستور:

سپاه پاسداران به عنوان پشتوانه قدرتمند نظام است

مجلس,ابوترابی‌فرد,سپاه

امیدوارم در سایه بالندگی و افزایش اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شاهد افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه ها به ویژه دفاعی نظامی و امنیتی و فرهنگی باشیم.

نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران به عنوان بازوی پرتوان انقلاب در همه عرصه های دفاعی و امنیتی و فرهنگی به عنوان پشتوانه قدرتمند نظام جمهوری اسلامی ایفای نقش نموده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن ابوترابی فرد در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی درنطق میان دستور خود ضمن اشاره به شکل گیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 2 اردیبهشت ماه به دست امام خمینی (ره) گفت: سپاه پاسداران به عنوان بازوی پرتوان انقلاب در همه عرصه های دفاعی و امنیتی و فرهنگی به عنوان پشتوانه قدرتمند نظام جمهوری اسلامی ایفای نقش نموده است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: سپاه پاسداران انقلاب این رکن پرتوان نظام که درکنار ارتش، ایران را به نماد قدرت و پایگاه عظمت امت اسلام تبدیل نموده‌اند , از برکات انقلاب اسلامی است که از ریشه ناب عترت می جوشد و امیدوارم در سایه بالندگی و افزایش اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شاهد افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه ها به ویژه دفاعی نظامی و امنیتی و فرهنگی باشیم.

وی گفت: امیدواریم خداوند درجات شهدای پاسدار و ارتش جمهوری اسلامی را که با خون پاک خود نهال جمهوری اسلامی را به شجره برومندی تبدیل نموده با انبیا محشور دارد و جانبازان سلحشور جمهوری اسلامی را از سعادت دنیا و آخرت بهره‌مند سازد.

کد N237979