عضو هیات رییسه مجلس خبر داد:

نشست تعاملی نمایندگان با وزیر راه و شهرسازی برگزار شد

فراکسیون رهروان

تهران-ایرنا-عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نشست تعاملی و صمیمی نمایندگان مجلس با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در کمیته ویژه فراکسیون رهروان ولایت، گفت:نمایندگان حاضر در این جلسه مسائل و مشکلات عمرانی ملی و منطقه ای را با وزیر در میان گذاشتند.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، حسین سبحانی نیا با تشریح جزئیات نشست امروز نمایندگان با وزیر راه و شهرسازی در کمیته ویژه فراکسیون رهروان ولایت مجلس، گفت: براساس مصوبه فراکسیون رهروان ولایت تصمیم بر این شد تا با دعوت از وزیران زمینه ای برای تعامل صمیمی و نزدیک نمایندگان با وزرا فراهم شود که نشست امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه اولین نشست تعاملی نمایندگان مجلس و هیات دولت هفته گذشته با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت در فراکسیون رهروان ولایت انجام گرفت، افزود: امروز دومین نشست تعاملی مجلس و دولت با وزیر راه و شهرسازی انجام و نمایندگان مسائل و موضوعات مربوط به این حوزه در سطوح ملی و منطقه ای را با آخوندی در میان گذاشتند.

سبحانی نیا برگزاری این نشست ها را بسیار مثبت دانست و گفت: نشست های تعاملی مجلس و دولت با استقبال وزرا و نمایندگان روبه رو شد که امیدواریم این نشست ها به روند پیگیری امور کشور در حوزه های مختلف سرعت بخشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار مستقیم و صمیمانه نمایندگان با وزیر راه و شهرسازی، یادآور شد: در جلسه امروز مباحثی پیرامون راه های روستایی و شهری، شهرسازی، مسکن مهر و هر آنچه که به حوزه راه و شهرسازی مرتبط است از سوی نمایندگان مطرح و وزیر مطالبی درباره پیگیری این مسائل عنوان کرد.

سیام**9121 ** 1418
کد N236806