بررسی تقسط پرداخت بودجه قرآنی با حضور مسئولان معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری

فراکسیون قرآن

تهران-ایرنا-عضو فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس، در تشریح جلسه امروز فراکسیون متبوعش با مسئولان معاونت راهبردی و نظارت رئیس جمهور، گفت: در این جلسه مقرر شد بودجه قرآنی کشور به صورت اقساطی هر سه ماه یکبار تخصیص یابد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، علی طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حال حاضر بودجه قرآنی کشور به شدت با رکود مواجه شده به گونه ای که از 600 میلیارد که در قانون بودجه 92 آمده بود در نهایت 15 میلیارد پرداخت شده بود و 10 میلیارد هم دستور پرداخت داشت، افزود: 25 میلیارد بودجه پرداخت شده به نسبت 600 میلیارد یادشده در بودجه یعنی تحقق 10 درصدی اعتبارات.

وی با یادآوری جلسه فراکسیون قرآن و عترت با نوبخت، تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد بودجه قرآنی کشور در سال 93 محقق شود که این می تواند نویدی برای رشد فعالیت های قرآنی باشد.

عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس، در تشریح درخواست اعضای فراکسیون قرآن و عترت مجلس از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، گفت: درخواست ما این بود که بودجه قرآنی کشور به صورت اقساط و در هر ماه پرداخت شود که با توجه به اینکه نحوه دریافت بودجه در بودجه های عمومی کشور ماهانه نیست قرار شد معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری فصلی یعنی هر سه ماه یکبار نسبت به تخصیص اعتبارات اقدام کنند.

سیام**9121 **1449
کد N235514