رهبر معظم انقلاب:راه منحصر به فرد مقابله با تخریب دشمن منبرها و مجالس روضه خوانی است

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب فرمودند: اگر جامعه مداح کشور بطور شایسته بتواند مسئولیتش را ادا کند، تحولی در سطح کشور اتفاق می‌افتد، گاهی تاثیر یک جلسه مداحی از سخنرانی دوساعته بیشتر است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری در خجسته سالروز ولادت با سعادت ام الائمة حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و فرزند برومندش خمینی کبیر(ه)، فضای حسینیه امام خمینی(ره) غرق نور و سرور شد و مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به قرائت اشعار و سروده‌هایی در فضائل و مناقب بانوی بزرگ جهان اسلام پرداختند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) تاکید کردند : درمقابله با تلاش دشمن برای تخریب ایمان مردم،از اینترنت و امثال آن هم می‌توان استفاده کرد ولی راه منحصر بفرد،همین منبرها و مجالس روضه خوانی است، اگر محتوای مداحی‌های ما شایسته باشد،هیچ وسیله ای نمی‌تواند با آن مقابله کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین افزودند:اگر جامعه مداح کشور بطور شایسته بتواند مسئولیتش را ادا کند، تحولی در سطح کشور اتفاق می‌افتد، گاهی تاثیر یک جلسه مداحی از سخنرانی دوساعته بیشتر است.

مشروح این دیدار متعاقبا منتشر خواهد شد.

2929

 

 

کد N234801

خواندنی از سراسر وب