نماینده سقز: کرمانشاه بیش از هر زمان دیگر نیازمند آرامش و ثبات است

نماینده مردم سقز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور پاسخگو تغییرات دسته جمعی مدیران در استان کرمانشاه باشد؛ بگوید چه اتفاقی افتاده است که در مقابل سونامی تغییرات مدیریتی سکوت می‌کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد ابراهیم محبی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی افزود: طبق فرموده رهبری کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای انقلاب است و نباید قربانی برخی از تصمیمات و کشمکش‌های جناحی شود و در شرایط فعلی کرمانشاه بیش از هر زمان دیگر نیازمند آرامش و ثبات است و رفتارهای اینگونه این ثبات را از بین می‌برد.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: نرخ فروش محصولات کشاورزی در استان کرمانشاه بسیار پایین است که کشاورزان این استان را با مشکلات جدی روبرو کرده است.

وی افزود: قیمت خرید تضمینی محصولاتی نظیر گندم، نخود و آفتابگردان از قیمت تمام شده آن پایین‌تر است و کشاورزان برای فروش آن با مشکلات متعددی روبرهستند و لازم است هرچه سریعتر به آن توجه شود.

نماینده مردم سقز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از وزیر نیرو می‌خواهم در جهت تامین آب شرب مناطق روستایی سقز و کلیایی اقدامات لازم را انجام دهد و برای احداث سدهای جدید و تکمیل سدهای نیمه کاره در کلیایی اقدام جدی انجام دهد.

انتهای پیام

کد N234689