در کمیسیون رهروان ولایت مجلس مطرح شد

تاکید بر اولویت سوالات نمایندگان درباره وضعیت معیشت مردم / بررسی عدم صدور وزیرا برای نماینده ایران در سازمان ملل

گروسی,فراکسیون رهروان

تهران - ایرنا - عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز این فراکسیون اقدام اخیر آمریکا در مورد عدم صدور ویزا برای نماینده ایران در سازمان ملل بررسی شد.

«حسین گروسی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: این جلسه با حضور علی لاریجانی رییس مجلس برگزار شد و در آن اعضا به بررسی وضعیت تولید و صنعت کشور پرداختند.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد مجلس جلسه مشترکی با دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و بخش صنعت کشور در راستای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی داشته باشد و به وضعیت تولید و صنعت کشور بپردازد.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مشترک با دانشگاه ها و بخش صنعت ما خواهان این هستیم که کسانی که در دانشگاه ها تحصیل می کنند در رشته های مورد نیاز صنعت کشور به کار گرفته شوند.

گروسی اضافه کرد: در این جلسه لاریجانی به این موضوع تاکید کرد که باید به صنعت و تولید کشور توجه ویژه ای شود تا بتوانیم در این راستا حرکت منسجمی برای بهره وری کشور برداریم.

وی گفت: در این جلسه همچنین در مورد عدم صدور ویزا برای نماینده ایران در سازمان ملل و مذاکرات اخیر با گروه 1+5 بحث و بررسی شد.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این جلسه همچنین مقرر شد که وقت بیشتر مجلس به سوالات معیشتی و ملی نمایندگان اختصاص داده شود و بیشتر این سوالات در دستور کار مجلس قرار گیرد از این رو بنا شد از روز یکشنبه (14 اردیبهشت) سوالات نمایندگان در این راستا از وزرا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

سیام(4)**9121**9132 ** 1418
کد N234231