مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام:

مبارزه با مفاسد اقتصادی نیازمند مدیریت جهادی است

تعزيرات حكومتي

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام نظارت بر بازار و مبارزه با مفاسد اقتصادی را از موارد بندهای مهم سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: تحقق این سیاست‌ها نیازمند مدیریت جهادی است.

فرشید زرگوش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، اظهار کرد: با عنایت به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری معظم انقلاب و الزامات ناشی از آن که یکی از آنها مبارزه با مفاسد اقتصادی است، ما نیز تلاش خود را برای جامه عمل پوشاندن بر منویات رهبری بکار خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی استان به تبعیت از سیاست‌های ابلاغی وزرات دادگستری مانند قبل آمادگی خود را در جهت برخورد قاطع و سریع با مفاسد و تخلفات اقتصادی در چارچوب صلاحیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی دارد، افزود: در این راستا بدون هیچ اغماضی با هرگونه افراد یا باندهایی که بخواهند در سیستم اقتصادی کشور اخلال ایجاد کنند برخورد قانونی اعمال خواهد کرد.

زرگوش ادامه داد: این نامگذاری‌ها هر ساله به عنوان چراغ راه و مسیر هدایت مدیران و مسئولان کشوری می‌تواند پله‌های ترقی و سعادت کشور باشد.

وی با بیان اینکه امیدواریم در زمینه مسایل اقتصادی و فرهنگی که مورد عنایت و تاکید رهبری بوده و در شعار سال نیز به آنها اشاره شده بتوانیم با اعمال مدیریت جهادی در راستای وظایف سازمان تعزیرات گام‌های محکم و استواری برداریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم در این سال با عزمی ملی که یقینا در بین مردم ابراز خواهد شد شاهد بهبود فضای اقتصادی و فرهنگی در جامعه باشیم.

زرگوش تاکید کرد: برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها برنامه‌ریزی‌هایی تدوین شده که شعب تعزیرات آماده نظارت به موقع، سریع، قاطع و ملموس هستند، البته خوشبختانه تاکنون اصناف، بازاریان و دیگر واحدهای تولیدی و کلیه واحدها و صنوفی که مشغول ارائه خدمات و کالا به مصرف‌کنندگان هستند همکاری خوبی داشته‌اند.

انتهای پیام

کد N233941