پاسخ جنبش فتح به ادعاهای الظواهری

سیاسی

در واکنش به اظهارات اخیر رهبر القاعده در متهم کردن جنبش فتح و محمود عباس به خیانت علیه دولت فلسطین این جنبش الظواهری را به تلاش برای اجرای طرح‌های صیهونیست‌ها در تقسیم فلسطین متهم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، احمد عساف، سخنگوی جنبش فتح اعلام کرد که أیمن الظواهری، رهبر القاعده برای اجرای طرح‌ها و توطئه‌ها صیهونیست‌ها که هدف آن تقسیم فلسطین و ایجاد اختلاف میان ملت فلسطین در شرایط حساس کنونی است، تلاش می‌کند.

وی گفت: اظهارات الظواهری که مدعی است محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و جنبش فتح خائن به فلسطین هستند بار دیگر ثابت کرد که الظواهری و گروهش در اجرای طرح‌های صیهونیستی که هدف آن ایجاد تفرقه میان امت اسلام و عرب است، دست دارند و الظواهری در این شرایط حساس و در حالی که عباس تحت فشارها و تهدیدهای مختلف برای قبول خواسته‌های آمریکا و اسراییل است، می‌خواهد میان ملت فلسطین تفرقه ایجاد کند.

عساف در ادامه گفت: الظواهری و گروهش در حقیقت روی تروریسم جهانی، شرط‌ بندی کرده‌اند و این‌ها یک مأموریت دارند و آن خدمت به خواسته‌های صیهونیست‌ها در جهان است.

این مسئول فلسطینی گفت: از زمانی که این منافق (ظواهری) و گروهش به مساله فلسطین توجه نشان داده‌اند همه جهان را عرصه‌ای برای فعالیت‌های خود می‌دانند بی‌آنکه حتی بخواهند کوچک‌ترین اقدامی علیه اشغالگری‌های اسراییل انجام دهند و سوال من این است که این کارها چه معنایی دارد.

پیشتر از ظواهری در پیامی صوتی محمود عباس و جنبش فتح را به خیانت به فلسطین متهم کرد.

انتهای پیام

کد N233710